Tuesday January 22nd 2019

Testujemy profesjonalny alkomat

W sklepach jest alkomaty przeróżnych typów. Sprawdzając liczbę oferowanych modeli można trafić na modele, które kosztują małe pieniądze lub urządzenia, za które trzeba zapłacić tyle ile za tani samochód. Dzisiaj prezentuję model, który powinniśmy umieścić w drugiej kategorii. W ofercie sklepów są jeszcze droższe modele, ale niewielu klientów może wydać około 2 tys zł na alkomat. Alkohit X500 Biznes to alkomat dziś testowany.


„Biznes” w nazwie wskazuje, że alkomat przeznaczony jest dla klienta biznesowego. Przeciętny nabywca, który okazjonalnie korzysta z alkomatu, aby orzec czy jest w stanie prowadzić samochód nie nabywa tak kosztownego modelu. Tym samym ten alkomat powinien być użyty do kontroli pracowników w firmie.Urządzenie jest wyposażony w dotykowy ekran o przekątnej 2,4 cala, który jest nadzwyczaj czytelny oraz prosty w użytkowaniu dzięki dołączonemu rysikowi. Komplet zapakowany jest w porządną walizkę.
Od modelu który kosztuje tak dużo chcemy zdecydowanie więcej. Najważniejsza jak zawsze jest precyzja pomiaru, która jest niesamowita.Porównując jego pomiary z  alkomatami policyjnymi łatwo zawuażyć, że producent przyłożył dużą wagę do tego, aby model ten prezentował słuszne wyniki. Udało się. Wbudowana w alkomat pamięć umożliwi nam zachowanie wszystkich wyników. Sprzedawca zapewnia aż 36 miesięcy gwarancji.

Related Tags: ,

More from category

Antyradar. Co to takiego?
Antyradar. Co to takiego?

Na polskim rynku możemy znaleźć   w ostatnim czasie coraz więcej urządzeń tego typu.. Możemy je spotkać [Read More]

Warto inwestować w tani antyradar?
Warto inwestować w tani antyradar?

Półki sklepowe załamują się od ilości urządzeń elektronicznych. To normalne, że zwyczajnemu konsumentowi [Read More]

Alkomaty z sensorem półprzewodnikowym
Alkomaty z sensorem półprzewodnikowym

W ofercie sklepów alkomatów jest multum. Poza fundamentalnym podziałem na alkomaty elektrochemiczne i alkomaty [Read More]

Czy alkomat kieszonkowy do czegoś się nadaje?
Czy alkomat kieszonkowy do czegoś się nadaje?

W ofercie producentów akcesoriów samochodowych poza profesjonalnymi alkomatami takich producentów jak AlcoDigital, [Read More]

Interesting Sites

Archives