Tuesday January 22nd 2019

Alkomaty z sensorem półprzewodnikowym

W ofercie sklepów alkomatów jest multum. Poza fundamentalnym podziałem na alkomaty elektrochemiczne i alkomaty półprzewodnikowe możemy wyróżnić podpodziały na np. alkomaty profesjonalne, dowodowe czy też kieszonkowe. Nie ulega kwestii iż  alkomaty z sensorem elektrochemicznym są dużo bardziej wytrzymałe od alkomatów z sensorem półprzewodnikowym, natomiast jeśli korzystamy z alkomatu nieczęsto, czasem lepiej zapłacić mniej o i nabyć alkomat półprzewodnikowy.


W tym miejscu natrafiamy na problem bo urządzeń tego rodzaju w sklepach jest bardzo dużo, jak wybrać odpowiedni? Na wstępie powinniśmy dać sobie spokój z alkomatami kieszonkowymi. Pozostałe alkomaty to modele których cena mieści się w granicach od 100 do 300 złotych. Szczerze mówiąc dla zwykłego konsumenta wystarczą alkomaty ze środka wspomnianego przedziału.
W największym stopniu powinniśmy się skoncentrować na urządzeniach z serii DA i CA. Szczególnie powinno się polecić takie alkomaty jak DA-5000 czy DA-7000, które już dawno zyskały sobie ogromną rzeszę wielbicieli. W tych granicach cenowych powinno się również zobaczyć relatywnie nowy model a mianowicie Datech DA-5200. Jest to odnowiona wariacja modelu DA-5000. Alkomat ten dopiero zdobywa rynek ale można śmiało powiedzieć iż z powodzeniem zaczyn zdobywać rzeszę wielbicieli.

More from category

Testujemy profesjonalny alkomat
Testujemy profesjonalny alkomat

W sklepach jest alkomaty przeróżnych typów. Sprawdzając liczbę oferowanych modeli można trafić na modele, które [Read More]

Antyradar. Co to takiego?
Antyradar. Co to takiego?

Na polskim rynku możemy znaleźć   w ostatnim czasie coraz więcej urządzeń tego typu.. Możemy je spotkać [Read More]

Warto inwestować w tani antyradar?
Warto inwestować w tani antyradar?

Półki sklepowe załamują się od ilości urządzeń elektronicznych. To normalne, że zwyczajnemu konsumentowi [Read More]

Czy alkomat kieszonkowy do czegoś się nadaje?
Czy alkomat kieszonkowy do czegoś się nadaje?

W ofercie producentów akcesoriów samochodowych poza profesjonalnymi alkomatami takich producentów jak AlcoDigital, [Read More]

Interesting Sites

Archives