Tuesday January 22nd 2019

Czy alkomat kieszonkowy do czegoś się nadaje?

W ofercie producentów akcesoriów samochodowych poza profesjonalnymi alkomatami takich producentów jak AlcoDigital, jesteśmy w stanie odkryć niemało innych dużo tańszych modeli. Są to najtańsze urządzenia przekazane do osobistego użytku to znaczy tak zwane alkomaty kieszonkowe.


Warto nabyć taki alkomat? A jeśli tak to który, bo jasne jest, że alkomatów tego typu jest na rynku krocie.  Cena tego typu alkomatów jest niski a takie urządzenie może ocalić nasze prawko. Oczywiście lepiej nabyć lepszy profesjonalny model, jednakże jeśli  nie jesteśmy w stanie wydać takiej sumy możemy kupić także alkomaty kieszonkowe. Tego typu alkomat spokojnie jesteśmy w stanie schować do niewielkiej torebki czy też kieszeni spodni.
Wiele osób wykorzystuje alkomat kieszonkowy do pomiaru wstępnego. Alkomaty tego typu mylą się stosunkowo często, tak więc z reguły po znalezieniu przez taki alkomat więc po takim badaniu powinniśmy użyć droższego urządzenia.
Nie odpowiedzieliśmy jeszcze na pytanie , który alkomat powinniśmy kupić. Właściwie w tej półce cenowej nie ma wyrazistych różnic pomiędzy modelami, lecz bez wątpienia jednym z ciekawszych modeli jest model AT-128, i jeśli faktycznie nie chcemy przeznaczać na alkomat wielkich pieniędzy albo chcemy czegoś po prostu bardzo małego to to urządzenie z pewnością będzie odpowiedni.

Related Tags:

More from category

Testujemy profesjonalny alkomat
Testujemy profesjonalny alkomat

W sklepach jest alkomaty przeróżnych typów. Sprawdzając liczbę oferowanych modeli można trafić na modele, które [Read More]

Antyradar. Co to takiego?
Antyradar. Co to takiego?

Na polskim rynku możemy znaleźć   w ostatnim czasie coraz więcej urządzeń tego typu.. Możemy je spotkać [Read More]

Warto inwestować w tani antyradar?
Warto inwestować w tani antyradar?

Półki sklepowe załamują się od ilości urządzeń elektronicznych. To normalne, że zwyczajnemu konsumentowi [Read More]

Alkomaty z sensorem półprzewodnikowym
Alkomaty z sensorem półprzewodnikowym

W ofercie sklepów alkomatów jest multum. Poza fundamentalnym podziałem na alkomaty elektrochemiczne i alkomaty [Read More]

Interesting Sites

Archives