Tuesday January 22nd 2019

Jaki alkomat z sensorem elektrochemicznym będzie dobry?

Na rynku można zobaczyć coraz więcej alkomatów. Swoje miejsce uzyskują nowi producenci z nowymi urządzeniami. Kluczowy podział wciąż nie ulega zmianie, na rynku mamy urządzenia z sensorem półprzewodnikowym i modele wyposażone w sensor elektrochemiczny. Pierwszy typ został stworzony raczej dla mniej wymagających odbiorców drugi rodzaj natomiast dla ludzi stawiających na jakość i czułość.


Tymczasem alkomatów wyposażonych w sensor elektrochemiczny w sklepach jest co nie miara. Jaki więc wybrać? Są alkomaty profesjonalne które są warte nawet 5 tysięcy złotych. Są też urządzenia za istotnie mniej.     

Jeżeli nabywamy urządzenie do prywatnego użytku, w zupełności odpowiedni będzie alkomat Datech DA-8100, który jest modelem bardzo solidnym i kosztującym w przybliżeniu 300 złotych. Lecz jeżeli potrzebujemy alkomatu trochę pewniejszego, ale też do użytku osobistego, ale już bardziej wytrzymałego to musimy obejrzeć co w ofercie ma marka AlcoDigital w swoim najlepszym urządzeniu serii A czyli A300.
Z kolei jeśli posiadamy firmę i chcemy badać swoich podwładnych to nade wszystko warto zaopatrzyć się w model z drukarką termiczną. Z tej półki powinniśmy wziąć pod uwagę model P100 marki AlcoDigital i DA-9000 producenta Datech. Są to alkomaty najwyższej klasy zarówno jeśli bierzemy pod uwagę dokładność wskazań jak i wytrzymałość.
Ale omówione urządzenie nie są najlepszymi urządzeniami dostępnymi w sklepach. O ile ktoś chce alkomat z całkowicie najwyższej półki, musimy przetestować ofertę marki Lifeloc. Te urządzenia są na wyposażeniu policji w wielu krajach, a alkomaty FC10 czy zestawy oparte o alkomat FC20 to modele na pewno bez konkurencji.

Related Tags: , ,

More from category

Testujemy profesjonalny alkomat
Testujemy profesjonalny alkomat

W sklepach jest alkomaty przeróżnych typów. Sprawdzając liczbę oferowanych modeli można trafić na modele, które [Read More]

Antyradar. Co to takiego?
Antyradar. Co to takiego?

Na polskim rynku możemy znaleźć   w ostatnim czasie coraz więcej urządzeń tego typu.. Możemy je spotkać [Read More]

Warto inwestować w tani antyradar?
Warto inwestować w tani antyradar?

Półki sklepowe załamują się od ilości urządzeń elektronicznych. To normalne, że zwyczajnemu konsumentowi [Read More]

Alkomaty z sensorem półprzewodnikowym
Alkomaty z sensorem półprzewodnikowym

W ofercie sklepów alkomatów jest multum. Poza fundamentalnym podziałem na alkomaty elektrochemiczne i alkomaty [Read More]

Czy alkomat kieszonkowy do czegoś się nadaje?
Czy alkomat kieszonkowy do czegoś się nadaje?

W ofercie producentów akcesoriów samochodowych poza profesjonalnymi alkomatami takich producentów jak AlcoDigital, [Read More]

Interesting Sites

Archives