Monday January 21st 2019

Propozycja urządzenia – alkomat DA-7000

Alkomat jest urządzeniem którym można zmierzyć zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Obecnie na pewno każdy oddział drogówki w tym kraju ma go w radiowozie. Pomimo tego multum kierowców jeszcze jeździ pod wpływem, wielu z nich jest spitych, jednakże poniektórzy zwyczajnie bawili się dzień wcześniej i sądzili że nie mają alkoholu we krwi a w rzeczywistości organizm nie zdążył oczyścić się z alkoholu do końca.
Jeśli to nam się przydarzy lepiej mieć przy sobie alkomat. Jednym z najsolidniejszych urządzeń na rynku jest alkomat DA 7000 firmy Datech. Urządzenie to ma jeden z lepszych współczynników jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny.

alkomat


Urządzenie Datech DA 7000 ma do zaoferowania zakres pomiarowy od 0 do 4 promili co każdej osobie powinno wystarczyć jeżeli szukamy urządzenia, które wskaże nam czy możemy prowadzić. Jest on wyekwipowany w wystarczająco dobrej klasy sensor półprzewodnikowy.
Alkomat całkiem szybko „myśli” i można go używać w zasadzie natychmiast. Prócz tego alkomat Datech Da 7000 posiada opcję wyświetlania wyniku nie tylko w promilach ale także w mg/l.
Generalnie urządzenie jest świetnie wykonane, jest według mnie zgrabne i wygląda na wytrzymałe. Na pewno mogę je polecić wszystkim tym którzy szukają trwałego urządzenia za rozsądne pieniądze.

Related Tags: , ,

More from category

Testujemy profesjonalny alkomat
Testujemy profesjonalny alkomat

W sklepach jest alkomaty przeróżnych typów. Sprawdzając liczbę oferowanych modeli można trafić na modele, które [Read More]

Antyradar. Co to takiego?
Antyradar. Co to takiego?

Na polskim rynku możemy znaleźć   w ostatnim czasie coraz więcej urządzeń tego typu.. Możemy je spotkać [Read More]

Warto inwestować w tani antyradar?
Warto inwestować w tani antyradar?

Półki sklepowe załamują się od ilości urządzeń elektronicznych. To normalne, że zwyczajnemu konsumentowi [Read More]

Alkomaty z sensorem półprzewodnikowym
Alkomaty z sensorem półprzewodnikowym

W ofercie sklepów alkomatów jest multum. Poza fundamentalnym podziałem na alkomaty elektrochemiczne i alkomaty [Read More]

Czy alkomat kieszonkowy do czegoś się nadaje?
Czy alkomat kieszonkowy do czegoś się nadaje?

W ofercie producentów akcesoriów samochodowych poza profesjonalnymi alkomatami takich producentów jak AlcoDigital, [Read More]

Interesting Sites

Archives